Про нас

Наша компанія розпочала свою діяльність в 2002 році як приватний підприємець Міщук В. Б. Сфера діяльності була реалізація чорного та нержавіючого металопрокату, а також будматеріалів. В 2004 році було створено підприємство "Метал-Альянс". В тому ж році прийнято рішення проводити реалізацію лише нержавіючого та алюмінієвого прокату. В 2005 році вперше було здійснено імпортну операцію. Нашим основним закордонним партнером став Thyssenkpupp Energostal з міста Торунь (Польща). З року в рік обсяги продажу збільшувалися, а також збільшувалася кількість клієнтів та географія продаж. Склад і головний офіс знаходиться в місті Луцьку, але у нас є можливість продавати метал зі складів у смт.Буча (Київська обл.), м.Львів та м.Одеса.

В 2008 році в зв`язку з великим ростом споживання металопрокату та збільшенням транспортних витрат було придбано два вантажних автомобіля. В тому ж році було збільшено коло постачальників. Також в 2008 році було збільшено кількість товарних позицій. Особлива увага була приділена запірно-регулювальній арматурі.

Наша компанія молода, але націлена на самі високі вершини. Ми раді всім хто виявить бажання з нами працювати. Ми докладемо всіх зусиль щоб наша співпраця була плідною.