Алюміній

Интересно знать

Постійно збільшуються транспортні можливості і коло постачальників, що дозволило відкрити складські приміщення в Київській області, м. Одесі та м. Львові. Магазин алюмінію безпосередньо співпрацює з відомими європейськими та вітчизняними виробниками, тому вартість алюмінію - найпривабливіша в Україні.

Компанія "Метал-Альянс" пропонує алюмінієвий прокат в широкому асортименті: ми реалізуємо якісні вироби з ливарних і деформованих алюмінієвих сплавів, якими можуть зацікавитися як малі, так і великі підприємства, оскільки ціна на продукцію є максимально доступною на сьогоднішній день. Первинний і вторинний алюміній користуються великою популярністю в різних галузях: обсяг випущених алюмінієвих конструкцій за останні 80 років збільшився у 50 разів, а виробництво алюмінієвого прокату зросло майже в 70.

На сьогоднішній день складно назвати якусь галузь промисловості або сферу діяльності людини, де б не використовувалися алюмінієві руди. Конструктивні елементи з цього металу знаходять своє застосування в будівельній галузі, машинобудуванні, суднобудуванні, медицині, а також електротехнічній, харчовій та хімічній промисловості. Ціни на алюміній, купити який можна в Україні, різняться своєю демократичністю, але таке широке поширення метал отримав у зв`язку з унікальними фізико-механічними властивостями.

Переваги алюмінію:

  • Невелика об`ємна вага. Алюміній, ціна за кг якого є порівняно низькою, завдяки невеликій вазі дозволяє значно заощадити загальні матеріальні витрати: скорочуються трудові ресурси, транспортні витрати і терміни будівництва.
  • Підвищена міцність. Композитний алюміній має досить високі характеристики на міцність, що враховується при проведенні будівельних робіт.
  • Висока електро- і теплопровідність. Ціна на алюміній сьогодні практично в чотири рази нижча, аніж на мідь, а електропровідність матеріалу всього в 1,7 рази менша, тому український та російський алюміній знайшов широке застосування в електротехніці.
  • Стійкість до впливу агресивного середовища і корозії. Анодований алюміній має спеціальне покриття, що отримується електролітичним способом. Воно захищає від окислення на повітрі та від механічних пошкоджень.
  • Пластичність. Алюміній А7 використовується для виробництва фольги і заклепок, оскільки володіє досить високими показниками пластичності. Алюміній А5 застосовують для виготовлення зварювального та тягнутого дроту, листів, стрічок і плоских злитків.
  • Безпека. Людина постійно використовує харчовий алюміній в повсякденному житті, оскільки цей метал вважається екологічно чистим і безпечним.Підприємство "Метал-Альянс" пропонує ливарний, рифлений та гладкий алюміній.

Ми завжди маємо в наявності різні типорозміри продукції, чистий метал і сплави. В асортименті представлені: фланець алюмінієвий, труби, стрічка і сортовий прокат. Компанія почала свою діяльність ще в 2004 році.

Якщо Ви хочете придбати фольгований алюміній, звертайтеся до представників нашої компанії. Центральний офіс знаходиться в Луцьку, але доставка товару здійснюється в найкоротші терміни по всій Україні: замовити алюміній в чушках можна в Харкові, Дніпропетровську та інших містах. Ми реалізуємо товар зі складу і працюємо під замовлення як з роздрібними, так і з оптовими клієнтами. Дізнатися, скільки коштує алюміній, можна, зв`язавшись з нашими менеджерами: ціна буде залежати від розмірів, ваги та складності конструкції.

Ми пропонуємо лояльні умови співпраці і цінуємо кожного клієнта!